+420 731 518 215 wdsdohnal@gmail.com

ceníky

EASY

ZÁKLADNÍ PREZENTACE

Jedná se o základní prezentaci firmy, subjektu, podnikatele. Jde především o představení osoby, služeb uživatelům, kteří hledají tyto služby.

Balíček obsahuje: základní kódování, naplnění webových stránek daty (informace, obrázky, apod…) dodané investorem, základní SEO optimalizace pro vyhledávače, zřízení webhostingu – nastavení

Příplatkové služby: grafické práce, vytvoření loga, tvorba + výroba vizitek a propagačních materiálů, tvorba obsahu webu, Copywriting, servis webových stránek. 

CENA: od 5 900 Kč

Tvorba webových stránek | WDS-DOHNAL
Tvorba webových stránek | WDS-DOHNAL

STANDART

MODERNÍ PREZENTACE FIRMY

Jedná se prezentaci firmy, subjektu, podnikatele. Webové stránky jsou více úrovňové a obsah je odborný a velmi propracovaný. Jde o malé až středně velké webové stránky.

Balíček obsahuje: základní kódování, naplnění webových stránek daty (informace, obrázky, apod…) dodané investorem, úprava dat od odborníka, propracovaná grafika, vytvoření loga, výroba vizitek a propagačních materiálů, SEO optimalizace pro vyhledávače, zřízení webhostingu – nastavení

Příplatkové služby: grafické práce,  tvorba + výroba vizitek a propagačních materiálů, tvorba obsahu webu, Copywriting, servis webových stránek. 

CENA: od 9 900 Kč

PROFI

WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Jedná se prezentaci firmy, subjektu, podnikatele. Webové stránky jsou více úrovňové a obsah je odborný a velmi propracovaný. Jde o středně velké webové stránky.

Balíček obsahuje: základní kódování, naplnění webových stránek daty (informace, obrázky, apod…) dodané investorem, úprava dat od odborníka, propracovaná grafika, vytvoření loga, výroba vizitek a propagačních materiálů, SEO optimalizace pro vyhledávače, zřízení webhostingu – nastavení, grafické práce, tvorba + výroba vizitek a propagačních materiálů, tvorba obsahu webu,

Příplatkové služby: Copywriting, servis webových stránek. 

CENA: od 16 900 Kč

Tvorba webových stránek | WDS-DOHNAL
Tvorba webových stránek | WDS-DOHNAL

EXPERT

WEBOVÉ STRÁNKY NA KLÍČ

Jedná se prezentaci firmy, subjektu, podnikatele. Webové stránky jsou více úrovňové a obsah je odborný a velmi propracovaný. Jde o středně velké webové stránky.

Balíček obsahuje: základní kódování, naplnění webových stránek daty (informace, obrázky, apod…) , vytvoření úprava dat odborníkem, propracovaná grafika, vytvoření loga, výroba vizitek a propagačních materiálů, SEO optimalizace pro vyhledávače, zřízení webhostingu – nastavení, grafické práce, tvorba + výroba vizitek a propagačních materiálů, tvorba obsahu webu, online podpora, Copywriting, servis webových stránek (1.ROK ZDARMA)

CENA: od 24 900 Kč

Objednávka služby

Odesláním této nezávazné objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle stanov GDPR

13 + 8 =