+420 731 518 215 wdsdohnal@gmail.com

SLUŽBY

NABÍZENÉ SLUŽBY

Služby, které Vám naše společnost WDS-DOHNAL nabízíme.

Webdesign

Design prodává. Profesionální prezentace firmy je klíčem k zaujetí zákazníka a přesvědčení o Vaší důvěryhodnosti.

Analýza & Diagnostika

Přesná diagnostika stavu Vašich webových stránek určí veškeré možnosti, které mohou zlepšit Váš web.

f

SEO Optimalizace

Optimalizace webu a stránek pomůže při zobrazování Vašeho webu na předních místech ve vyhledávačích = umístění před Vaší konkurencí.

Responzivní Design

Responzivní proto, že se přizpůsobí každému zařízení, ve kterém se webové stránky zobrazují. Lidé Vás navštěvují např. z mobilního zařízení nebo tabletu.

Redakční Systémy WordPress

Tento redakční systém umožňuje uživateli vstoupit do rozhraní, které je vytvořeno pro uživatele. Kde tento uživatel může měnit obsah svých stránek bez znalosti programování.

Prezentační Webové Stránky

Navrhneme strukturu webových stránek, jejich grafický návrh, SEO optimalizaci, zajistíme soulad s GDPR tak, aby Váš nový web byl perfektní a hlavně použitelný.

l

Grafika & Tisk

Nabízíme grafický desing, corporate identity, vizitky, roll upy, katalogy, indoor & outdoor prezentační materiály.

Brand

Rozumí se tím logo, značka. Ale hlavně podstata toho, jak zákazníci vnímají a jak se ztotožňují se zbožím nebo danou službou.

Zabezpečení webových stránek

HTTPS  je v informatice protokol umožňující zabezpečenou komunikaci v počítačové síti. HTTPS využívá protokol HTTP spolu s protokolem SSL nebo TLS. HTTPS je využíván především pro komunikaci webového prohlížeče s webovým serverem. Zajišťuje autentizaci, důvěrnost přenášených dat a jejich integritu.